Vi som arbetar här

logo
Bild på Jörgen Bogren

Jörgen Bogren

0709 170 251

jorgen.bogren@klimator.se

Bild på Thorbjörn Gustavsson

Torbjörn Gustavsson

VD

0709 170 252

torbjorn.gustavsson@klimator.se

Bild på Peter Hagberg

Silke Schau

0708 178 341

silke.schau@klimator.se

Bild på Erik Zachrisson

Esben Almkvist

0708 467 217

esben.almkvist@klimator.se

Bild på Peter Hagberg

Peter Hagberg

0739 197 414

peter.hagberg@klimator.se

Bild på Erik Zachrisson

Eric Zachrisson

0733 109 102

eric.zachrisson@klimator.se

Bild på Anders Björk

Anders Björk

0701 090 230

anders.bjork@klimator.se

Johan Johansson

Johan Johansson

Computers and Programming

0735 736 987

johan.johansson@klimator.se

viktoria bogren

Viktoria Bogren

Bachelor of Science

0706 653 713

viktoria.bogren@klimator.se

Bild på Anders Björk

Pontus Andersson

Computers and Programming

0735 564 431

pontus.andersson@klimator.se

oliver gustavsson

Oliver Gustavsson

Computers and Programming

0722 159 494

oliver.gustavsson@klimator.se